Formularz Rekrutacyjny

ADRES KORESPONDENCYJNY

DANE OSOBOWE: RODZINY

MATKA / OPIEKUN

Wymagane podanie danych minimum jednego rodzica

OJCIEC / OPIEKUN

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas, zapoznania się ze specyfiką naszej placówki, istnieje możliwość  uczestniczenia w zajęciach poszczególnych grup wiekowych, jak również  zapisanie dziecka na tygodniowy okres próbny. Jesteśmy otwarci na zróżnicowane potrzeby rodziców i ich pociech.

Po zapoznaniu się z ofertą edukacyjną naszego przedszkola, można skonsultować się z psychologiem i logopedą. Liczba dzieci w grupie nie przekracza 18 osób.  Zajęcia są dostosowywane do możliwości rozwojowych dzieci, prowadzone są także zajęcia indywidualne jeśli zaistnieje taka potrzeba. Rekrutację prowadzimy do momentu wyczerpania miejsc.

Aby umówić się na rozmowę należy zadzwonić do sekretariatu i ustalić termin spotkania. Dodatkowe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły, zgłaszając się osobiście lub przez telefon, w godzinach od 8.00–15.00.

ZAPRASZAMY RODZICÓW WRAZ Z DZIEĆMI DO ODWIEDZENIA NASZEGO PRZEDSZKOLA :-)