Zielona Noc

To już ostatnie chwile naszych zerówkowiczów w przedszkolu. I choć wspomnień nie będzie im brakować, to nie mogliśmy się oprzeć pokusie, by ten jeszcze jeden raz spędzić noc w naszym ukochanym miejscu z naszymi przyjaciółmi.

Wieczorem wyposażeni we wszystko co potrzebne, spotkaliśmy się ponownie w sali przedszkolnej. Na początek wszyscy otrzymali wyzwanie sześciu naklejek. Podzieleni na grupy wykonywaliśmy kolejne zadania, by zebrać cały pakiet punktów, który dawał przepustkę do kolejnego zadania. Nie brakowało rywalizacji, ale i śmiechu oraz dobrej zabawy. Były lesery, puzzle, ciasteczka na sznurku, konkurencje z balonami i łowienie piłeczek. Każdy z uczestników wykonał również własny portret, upamiętniający jego obecność tego wieczoru. Kolejne zadanie odbyło się na placu zabaw, a zadaniem dzieci było odszukanie bonów na pizzę. Wszystko udało się znakomicie, a ciepła i pachnąca pizza pojawiła się punktualnie. Po kolacji spełniliśmy marzenie dzieci, by bawić się na placu zabaw aż do nocy. Pogoda nam sprzyjała a zabawa w chowanego jeszcze nigdy nie była taka ekscytująca. Kiedy przyszedł czas na ciszę nocną, w sali rozświetlił się ekran i wspólnie oglądaliśmy film w kinie nocnym. To była długa,ale pełna wrażeń noc.

Rano budziliśmy się w świetnych humorach, pomimo małego niewyspania. To była nasza ostatnia taka przygoda w takim składzie. Będziemy ją jeszcze długo wspominać.