Bal Przebierańców

W karnawale same bale... nie zabrakło go również u nas. 9 luty był to dzień niezwykły, wyczekiwany przez naszych najmłodszych od wielu tygodni.

Wszystkie przedszkolaki już od rana były podekscytowane czekającą ich zabawą. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się słodką przekąską i napić soczku. Zabawa odbyła się w cudownej atmosferze. Wszystkie dzieci bawiły się z uśmiechami i wypiekami na twarzach. Było bardzo wesoło, każdy mógł zatańczyć wymyślne tańce przy pięknej muzyce. Kiedy nadszedł koniec, przedszkolaki z żalem opuszczały salę.

Następny taki bal już za rok...