Wycieczka do Dream Parku

22 września nasze przedszkole wyruszyło na wspólną wycieczkę do Dream Parku w Ochabach. Przez świat prehistorycznych gigantycznych gadów prowadził nas szlak ścieżki edukacyjnej, na której zwiedzając park, dzieciaki mogły podziwiać najsłynniejsze dzieła architektoniczne z całego świata. Były to Statua Wolności, Wieża Eiffla, Krzywa Wieża w Pizie i wiele innych ciekawych budowli. Z całą pewnością dzieci nie zapomną wrażeń, jakie przeżywały podczas zwiedzania Domu do góry nogami oraz przejścia przez Labirynt luster. Przedszkolaki chętnie korzystały z parku linowego i zjazdu saneczkami z gigantycznej rolkowej górki. Na koniec odwiedziliśmy plac zabaw i dmuchany zamek.

Przedszkolaki spędziły dzień na udanej zabawie, a uśmiechy nie znikały z ich twarzy. Wycieczka ta dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń, pogłębiła wiedzę przedszkolaków oraz sprzyjała wspólnej integracji.