Pasowanie na Przedszkolaka

24 października odbyło się w naszym przedszkolu „Pasowanie na przedszkolaka". To wyjątkowa uroczystość w życiu każdego dziecka. Dla wielu z nich jest to debiut sceniczny przed tak dużą publicznością.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci z Krainy Pszczółek i Biedronek zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były piosenki, wierszyki i tańce. Po części artystycznej dzieci złożyły przysięgę, w której obiecały zgodnie bawić się w przedszkolu, szanować swoje wychowawczynie i opiekunki przedszkolne oraz być dobrymi kolegami. Następnie Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiej kredki” dokonała uroczystego Aktu Pasowania. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom. Uwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek.

Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek.