Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka Styczeń to zimowy miesiąc, w którym przypada jedno z najcieplejszych świąt w roku, a mianowicie Dzień Babci i Dziadka. Zapraszanie babć i dziadków na uroczystości z okazji ich święta, jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez Domowego Przedszkola. To dzień niezwykły nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla odwiedzających gości. W tym roku mali aktorzy z grup: „Wesołe Żabki”, „Motylki” oraz „Zajączki” przedstawili wszystkim "Jasełka". Niejedna babcia i niejeden dziadek ukradkiem ocierali łezkę wzruszenia, wywołaną widokiem przebranych wnucząt, którzy z wielkim zaangażowaniem wcielali się w swoje role. Po występie przedszkolaki wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane prezenty, a następnie zaproszono gości na wspólny poczęstunek, który był okazją do rozmów i bliższego poznania się.