Bajkowe Jasełka w grupie Żabek i Zajączków

Jak Święta z bajki, to tylko u nas! W Domowym Przedszkolu, w grudniowe popołudnie przed Rodziców oraz zaproszonymi Gośćmi, wystąpiły najstarsze przedszkolaki. Do Jezusa, Mari i Józefa, powędrowały znane postacie z bajek. W radosnym wędrowaniu nie mogło zabraknąć Czerwonego Kapturka, Kota w butach, Kopciuszka, Koziołka Matołka, Krasnoludów oraz Jasia i Małgosi. Bajkowe postacie, wręczyły Dzieciątku, symboliczne podarunki. Widowisko uświetniło wspólne kolędowanie oraz popisy taneczne.
Dzieci z wielkim zaangażowaniem wcieliły się w swoje role. Przedstawienie zostało nagrodzone gromkimi brawami, a Dzieci wręczyły Rodzicom oraz zaproszonym Gościom prezenty. Świąteczne życzenia od Pani Dyrektor, pozwoliły w pełni poczuć atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy za ten bajkowy, pełen magii wieczór.