Zielone Przedszkole 16.05 - 20.05.2022r.

Nasze dzielne pięcio i sześciolatki spędziły 5 dni w Górach Stołowych. Program zielonego przedszkola był bardzo bogaty. Zwiedziliśmy Kopalnię Złota w Złotym Stoku, Ecocentrum Gór Stołowych oraz Park Dinozaurów w Kudowie Zdroju. W Muzeum Papieru Czerpanego dzieci przeszły ścieżkę edukacyjną i czerpały papier. Własnoręcznie wykonane karteczki w kształcie serduszek zabrały w prezencie dla mamy. Wyjątkowo atrakcyjna okazała się również wycieczka do „zagrody relaksacyjnej”, gdzie dzieci poznały różne zwierzątka oraz mogły pojeździć na kucykach. Czas spędzaliśmy aktywnie na placu zabaw oraz basenie. Na koniec przygody z zielonym przedszkolem nie zabrakło pieczenia kiełbasek i śpiewania wesołych piosenek. Cały wyjazd dzieci udokumentowały w „Pamiętniku Podróżnika”, rysując zwiedzane miejsca i atrakcje.