Zielona Noc dla zerówek

Pożegnanie zerówek to zawsze uroczysty i wzruszający moment. W tym roku oprócz tradycyjnego Zakończenia Roku dla naszych absolwentów przygotowaliśmy wyjątkową atrakcję – Zieloną Noc. Tak by na długo zapamiętali nasze ostatnie wspólne chwile.

23 czerwca od godziny 19.00 witaliśmy naszych zerówkowiczów wyposażonych w ekwipunek do spania. Na początek dzieci złożyły przysięgę, w której obiecały świetną zabawę i uśmiech aż do końca. Następnie każdy z uczestników wykonał pamiątkowy portret, który umieścimy na wspólnej tablicy. Jedną z atrakcji tego wieczoru miała być pizza, ale by ją otrzymać dzieci musiały zdobyć bon. Podzieleni na trzyosobowe zespoły, rozwiązywali zadania, by wspólnie otrzymać hasło i wydostać go z zamknięcia. Dostarczona pizza pachniała już od wejścia, dokładek nie było końca. Po posiłku, na dzieci czekało jeszcze jedno zadanie. Tym razem przeszliśmy na plac zabaw, by odszukać zagubione literki, które wskazały nam miejsce ukrycia skarbu. Gdy dzień dobiegał końca, dzieci z pomocą pań przygotowały sobie miejsca do spania. Chętne osoby zostały zaproszone na nocne kino, inni grali w gry planszowe lub zmęczeni po całym dniu położyli się spać.

To był udany wieczór, pełen uśmiechu i wspólnej zabawy. Noc była równie atrakcyjna, bo spędzona razem ze swoimi przyjaciółmi. Mamy nadzieję, że te wydarzenia na długo zostaną nam w pamięci.