Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych

Zbliżają się święta wielkanocne, które tradycyjnie spędzamy w gronie rodziny a na stole postawimy żurek, jajka, sałatkę warzywną i nowalijki. W tym czasie nie zapominamy o osobach samotnych, bezdomnych i ubogich. Włączając się w akcję Fundacji Wolne Miejsce zorganizowaliśmy w naszej szkole zbiórkę słodyczy, które przekazaliśmy organizatorom.

Dzięki życzliwości oraz zaangażowaniu rodziców, dzieci i nauczycieli, udało nam się przygotować słodkie upominki, które stanowią wyraz naszej troski i wsparcia dla potrzebujących. Inicjatorem zbiórki jest nasza koleżanka, Beata Kościółkiewicz, która aktywnie angażuje się w przygotowania Metropolitalnego Śniadania Wielkanocnego dla Samotnych.

Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali słodycze i wspierali nasze działania. Wasza hojność sprawiła, że możemy podarować uśmiech wielu osobom potrzebującym.

Gorąco wierzymy, że radość, jaką przyniosą ubogim podarowane przez Was słodkości, będą źródłem szczęścia i w Waszych domach. Życzymy Wam, abyście mogli spędzić te święta w otoczeniu najbliższych, czerpiąc radość z drobnych życiowych przyjemności. Niech ta Wielkanoc będzie pełna uśmiechu i serdeczności.
Życzymy Wam wszystkim radosnych i pełnych miłości Świąt Wielkanocnych!

POWRÓT