Wycieczka Wiewiórek do Kid’s Kitchen - Nauka przez działanie!

10 czerwca 2024 roku dzieci z grupy Wiewiórki miały okazję wziąć udział w niezwykłej wycieczce do Kid’s Kitchen. Nasza przygoda kulinarna była nie tylko pełna zabawy, ale również stanowiła świetną okazję do nauki samodzielności i rozwijania kreatywności w kuchni.

Zgodnie ze słowami Anatole’a France’a: „Nie uczymy się od kogoś, kto nas prowadzi za rękę, ale od kogoś, kto nas puści i pozwoli nam samodzielnie szukać drogi”, pozwoliliśmy dzieciom na pełną swobodę działania. Każdy mały kucharz miał szansę przygotować makaron od podstaw – wyrabiając ciasto, wałkując je i formując przepyszne nitki. Następnie nasze kulinarne arcydzieła zostały podane z aromatycznym sosem pomidorowym, a na deser dzieci upiekły cynamonki, które szybko zniknęły z talerzy!

Wycieczka do Kid’s Kitchen była niesamowitą przygodą, podczas której dzieci nie tylko świetnie się bawiły, ale również nauczyły się, jak samodzielnie przygotować posiłek. To była niezapomniana lekcja samodzielności i kreatywności, którą na pewno powtórzymy w przyszłości.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i uśmiechy, które towarzyszyły nam przez cały dzień!