Wycieczka przedszkolaków do Funzeum

Opowiemy Wam dzisiaj o wspaniałej wycieczce integracyjnej która odbyła się 29 września. To było niesamowite przeżycie dla przedszkolaków z grup Lisków, Sówek i Żabek!

Wyprawa do Funzeum w Gliwicach była prawdziwą ucztą dla zmysłów. Dzieci miały okazję eksplorować pomieszczenia pełne kolorowych tęcz, interaktywnych instalacji i eksperymentować z barwami i światłem. Były również specjalne okulary 3D oraz interaktywne pole zabaw, które dostarczyły mnóstwo radości, a były na nim m.in. basen z podświetlanymi piłkami, małpi gaj, ogromne klocki i podłogowe grające pianino. Te atrakcje wprawiły nasze dzieci w stan pełnej ekscytacji.

Dzięki takim niezwykłym doświadczeniom nasze przedszkolaki mają możliwość nauki poprzez zabawę, co jest niezwykle ważne dla ich rozwoju.

Pierwsza wycieczka okazała się bardzo udana, dzieci wróciły do przedszkola w doskonałych nastrojach.