Prywatne Przedszkole w Katowicach - Domowe Przedszkole

Wycieczka do Parku Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia w Zatorze

9 czerwca dzieci z grup Pszczółek, Biedronek i Żabek wraz z Paniami udały się w niezwykłą podróż do Parku Dinozaurów i Rozrywki w Zatorze. Podczas tej podróży dzieci miały możliwość przeniesienia się do odległej ery mezozoicznej, w której królowały dinozaury, ichtiozaury, pterozaury i inne prehistoryczne stworzenia. Dzięki tej wyprawie nasi  najmłodsi mieli możliwość zobaczenia największych w Polsce ruchomych i ryczących dinozaurów, co wzbudziło w nich zarówno zachwyt, jak i zdziwienie. 

Następnie przenieśliśmy się w kolejne wyjątkowe miejsce, gdzie spotykaliśmy i oglądaliśmy wielkie owady, owady ludzkich rozmiarów. Widzieliśmy m.in. wielką biedronkę, mrówkę, konika polnego, ruchomego karalucha i wiele innych ciekawych okazów.

Kolejnym punktem naszego zwiedzania był „Dom do góry nogami” . Jakże wielkie było zdziwienie, gdy ujrzeliśmy wszystkie meble na suficie.

Na koniec oczywiście nie omieszkaliśmy skorzystać z Lunaparku, gdzie nasi mali odkrywcy, mieli możliwość relaksu i dobrej zabawy korzystając min. z karuzeli, dmuchawców, zjeżdżalni i wielu innych atrakcji. Nasi najmłodsi byli zachwyceni.

Czy dzieciom do pełni szczęścia potrzeba czegoś więcej? Niestety wszystko, co dobre, szybko się kończy, ale z pewnością wyprawa do „Zatorlandu” na długo zagości w Naszej pamięci.

POWRÓT