Wizyta Świętego Mikołaja w Domowym Przedszkolu

6 grudnia to dzień długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci. Tak też i było i u nas w Domowym Przedszkolu. Od rana panowały tu gwar i ogromna radość a przedszkolaki przygotowywały się na przybycie niezwykłego i długo wyczekiwanego gościa Św. Mikołaja. Kiedy w oddali słychać już było rozbrzmiewające dzwoneczki to oznaczało, że Mikołaj jest już tuż tuż . Aż wreszcie… pojawił się prawdziwy Święty Mikołaj. Ten niezwykły gość swoim przybyciem wywołał ogromną radość wśród dzieci, które obdarował prezentami i zaprosił do wspólnej niezapomnianej zabawy. Nasze przedszkolaki w podziękowaniu za przybycie przygotowały Mikołajowi własnoręcznie wykonane laurki i oczywiście obiecały, że dalej będą grzeczne.