WIZYTA MIKOŁAJA W DOMOWYM PRZEDSZKOLU

Mikołajki to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci dni w roku. Tak też było i tym razem w Domowym Przedszkolu. Z okazji mikołajek dzieci miały możliwość wziąć udział w magicznym spektaklu tańczących baniek, wulkanu bąbelków oraz obserwować, jak dzieje się prawdziwa magia i powstaje ognista kula. Podczas pokazu dzieci doświadczyły czegoś niezwykłego, czegoś co na pewno na długo pozostanie w ich pamięci.
Ale jakie by były mikołajki bez Mikołaja ?
Oczywiscie, że ten niecodzienny gość nie zapomniał o swoich przedszkolakach i odwiedził je sprawiając dzieciom ogromną radość. Miał czerwony strój, długą białą brodę, a na plecach dźwigał  bardzo ciężki worek, a w nim prezenty, którymi obdarował każde dziecko. Przedszkolaki w zamian za otrzymane prezenty podziękowały Mikołajowi własnoręcznie wykonanymi laurkami oraz pięknymi występami artystycznymi. Na koniec nie zabrakło wspólnych pamiątkowych zdjęć z Mikołajem.