Prywatne Przedszkole w Katowicach - Domowe Przedszkole

Wędrówka do Betlejem

Coroczną tradycją naszego przedszkola są Jasełka wystawiane przez przedszkolaków. Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Maryi i Józefa, ich wędrówkę do Betlejem a także narodziny Jezusa.

Na scenie pojawili się aniołowie, pastuszkowie, królowie i liczni kolędnicy, którzy z godnością witali dzieciątko. Podczas spotkania nie zabrakło kolęd i pastorałek przepięknie zaśpiewanych przez najmłodszych uczestników przedstawienia.

Przedstawienie wywarło na naszych gościach ogromne wrażenie, emocji było co niemiara a radość przeplatała się ze wzruszeniem.  Po występach nasi podopieczni wręczyli swoim najbliższym własnoręcznie przygotowane prezenty.

Zaproszenie na naszą uroczystość przyjęła również Prezes Fundacji Dr Clowna, było to okazją to przekazania pieniędzy zebranych podczas trwania kiermaszu „Dzieci – dzieciom”, który odbył się w czasie Dni Regionalnych Przedszkola.

Na zakończenie zgromadzeni goście wysłuchali świątecznych życzeń Pani Dyrektor i w świątecznym nastroju zasiedli do wspólnego poczęstunku. 

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

POWRÓT