Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

Zakończenie Roku to zawsze podniosła uroczystość. Jednak w tym roku przeżyliśmy ją w nieco inny sposób. Nasze najmłodsze grupy: Pszczółek, Biedronek i Zajączków, uczęszczające do przedszkola miały okazję zobaczyć wyjątkowe show w wykonaniu Pana Claudia. Nie zabrakło iluzji i magicznych pokazów. Po skończonym występie nastąpiło wręczenie dyplomów oraz nagród za cały rok pracy. Pozostałe dzieci spotkały się indywidualnie ze swoimi wychowawcami, by również odebrać zasłużone nagrody.

Wyjątkowo wzruszające okazało się pożegnanie dzieci sześcioletnich kończących edukację przedszkolną. Po trzech miesiącach wytężonej pracy zdalnej dzieci świętowały zakończenie roku w ZOO. Była to cudowna wycieczka, która pozwoliła nam wspólnie spędzić czas. Na łonie natury w promykach słońca dzieci otrzymały Dyplomy Ukończenia Grupy Sześciolatków. W tym roku nie mogło zabraknąć podziękowań dla rodziców, którzy tak dzielnie i wytrwale wspierali nas w realizowaniu zdalnej edukacji.

Życzymy wszystkim udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!