UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO

5 września w Domowym Przedszkolu odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku przedszkolnego 2022/2023. Był to wyjątkowy dzień, ponieważ po dwóch miesiącach wakacji ponownie wszyscy spotkaliśmy się w murach Naszego przedszkola. Radości ze spotkań z kolegami, koleżankami i oczywiście swoimi paniami nie było końca. Szczególną uwagą oraz ciepłymi słowami zostały otoczone Nasze najmłodsze i nowe Przedszkolaki, które dopiero zaczynają swoją niezwykła przygodę w naszym przedszkolu. W tym wyjątkowym dla wszystkich dniu dzieci wraz ze swoimi paniami miały możliwość uczestnictwa w teatrzyku, gdzie na oczach wszystkich działa się prawdziwa magia i prezentowane były niezwykłe sztuczki. Śmiechu było co nie miara.

W tym nowym roku przedszkolnym życzymy wszystkim myszkom, wiewiórkom, liskom, sówkom i żabkom samych niezwykłych chwil wypełnionych radością z możliwości nabywania kolejnych umiejętności i podejmowania nowych wyzwań.