Teatr ognia w andrzejkowy wieczór!

It’a a kind of magic! Już w najbliższą środę, w jedyny taki w roku, magiczny,  andrzejkowy wieczór chcemy zaprosić Was na niepowtarzalny, przepełniony tajemniczością pokaz teatru ognia.  A wszystko to 30 listopada o 16.15 na naszym szkolnym podwórku! Zostańcie, poświęćcie trochę czasu i przenieście się wraz z nami do magicznej Krainy Ognia! Koszt uczestnictwa w pokazie to 15 złotych (uczniowie klas 1-4: 10 złotych). Zebrana kwota zasili organizowaną przez nas wspólnie akcję pomocy dwóm potrzebującym rodzinom w ramach „Szlachetnej Paczki”.  Zostańmy razem o 16.15 w naszej Szkole, nacieszmy oczy popisem artystów i zróbmy wspólnie coś naprawdę wielkiego dla oczekujących naszego wsparcia. Bądźcie tam koniecznie!