Rozpoczęcie Roku Przedszkolnego

4 września.2017 r. odbyła się uroczystość rozpoczęcie roku przedszkolnego 2017/2018. Wszystkie przedszkolaki z radością powróciły po wakacjach pełne wrażeń do swoich Pań, grup oraz przyjaciół. Radości ze spotkań nie było końca. Szczególną uwagą otoczone zostały nasze trzylatki, które po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Dzieciom towarzyszyli dumni ze swoich pociech Rodzice, zostali serdecznie powitani przez Panie wychowawczynie oraz Nauczycieli Wspierających.Uroczystość zwieńczył teatrzyk z udziałem grona pedagogicznego, angażujący również najmłodszych. W nowym Roku Przedszkolnym życzymy naszym Pszczółkom, Biedronkom, Zającom i Żabkom wiele wspaniałych chwil, radości z poznawania nowych rzeczy, zdobywania kolejnych umiejętności, a także zapału do stawiania czoła przedszkolnym wyzwaniom.