Rodzinny Bieg Brzdąca

27 maja b.r. na terenie naszej szkoły odbędzie się "Rodzinny Bieg Brzdąca". Jest to wydarzenie łączące pokolenia, ponieważ w konkurencjach udział mogą wziąć wszyscy i Ci najmłodsi, i ci najstarsi.

Zapraszamy więc wszystkich do rodzinnych rywalizacji w następujących konkurencjach:

- Bieg rodzinny kat. 4 os. - sztafeta 4x10m

- Bieg rodzinny kat. 3 os. - sztafeta 4x10m

- Bieg przedszkolaka: kat. 3 lata - 20 m.

- Bieg przedszkolaka: kat. 5 lat - 20 m.

- Bieg rodzinny: kat. dziecko + rodzic - 10 m.

- Bieg Pierwszych Kroków (dzieci chodzące do lat 2)

- Raczkujące biegi (dzieci raczkujące do 1 r.ż)

- Bieg Pierwszaka (dzieci w wieku 6-8 lat) - 30 m.

Dodatkowo będzie można zmierzyć się z innymi rodzinami, zbierając punkty w pozostałych animacjach, a wśród nich:

- przeciąganie liny,

- chodzenie po linie,

- wyścigi na piłkach do skakania.

Wśród animacji dla najmłodszych znajdzie się kącik animacyjny (rysowanie, robienie tatuaży wodnych, tworzenie dzieł z plasteliny i koralików)

Na wszystkich uczestników czeka poczęstunek, czyli pyszna tradycyjna grochówka, przekąski oraz napoje.

Ponieważ wydarzenie odbędzie się w Hali Sportowej, prosimy o zabranie ze sobą zmiennego obuwia sportowego z białą podeszwą!

Zapisy przyjmujemy pod adresem mailowym asobisz.kontakt@gmail.com oraz poprzez formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/PFBaJdZsrJz7x1zd9