Powitanie lata!

Wraz z nadejściem lata i zakończeniem roku szkolnego nastała wakacyjna pogoda. A jak wiadomo słońce i woda to idealne połączenie dla harców i dobrej zabawy.

Dziś nasze przedszkolaki miały okazję czerpania radości z jednego i drugiego! A to wszystko za sprawą dmuchanego placu zabaw, który oprócz doskonałej rozrywki dostarczył dzieciom możliwość rozwoju motoryki dużej, sprawności fizycznej i kreatywności.

To przemiłe wydarzenie zaszczepiło w dzieciach umiejętność współpracy i uczciwej rywalizacji, a także rozładowało nadmiar nagromadzonej energii.

Szczere uśmiechy dzieci oraz okrzyki radości wskazywały na ogromną ekscytację i zadowolenie wszystkich przedszkolaków. Tak też zaczynamy beztroskie i długo wyczekiwane lato – jeden z najmilszych okresów w roku.