Pasowanie na Przedszkolaka Domowego Przedszkola

20 października maluszki z grupy Myszek oraz nowo przybyłe dzieci do grupy Wiewiórek stały się pełnoprawnymi przedszkolakami, biorąc udział w uroczystości Pasowania na Przedszkolaka. Za sprawą symbolicznego przyłożenia kredki do ramion dzieci przez Panią Dyrektor Jolantę Kałużę został zwieńczony proces ponadmiesięcznej adaptacji w przedszkolu. W tym ważnym dniu wszystkim dzieciom towarzyszyli zaproszeni na akademię rodzice, dla których został przygotowany program artystyczny. Myszki i Wiewiórki zaprezentowały swoje wokalne i recytatorskie umiejętności oraz wykazały się sporą dozą odwagi, występując przed tak szeroką publicznością. Uroczystość zakończona została wręczeniem dyplomów i pamiątkowym zdjęciem.