Pasowanie na Przedszkolaka 2016

Minione tygodnie to dla naszych "Wesołych Pszczółek" i "Biedronek" czas bogaty w wydarzenia. Wiele emocji i radości przeżywaliśmy zwłaszcza w dniu Pasowania na Przedszkolaka. Ta wyjątkowa uroczystość odbyła się 26.10.2016. Nasi mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy ważny występ. Zarówno dzieci jak i rodzice byli pod wielkim wrażeniem, a emocji i wzruszeń było wiele. Po części artystycznej nastąpił uroczysty akt pasowania, poprzez dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka zaczarowaną kredką przez Panią Dyrektor Jolantę Kałużę. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.