Pasowanie na Przedszkolaka

26 października 2017 r. w naszym przedszkolu odbyło się pasowanie na przedszkolaka. W tej ważnej uroczystości „Wesołym Pszczółkom” towarzyszyła grupa „Biedronek”, z której dwoje dzieci także dołączyło do grona pełnoprawnych przedszkolaków.

Pasowania dokonała Pani Dyrektor Jolanta Kałuża, a wraz z nią obecna była Pani Koordynator - Tatiana Osolińska. Najmłodszym towarzyszyli również licznie zgromadzeni Rodzice.

Wielu uroniło łzy wzruszenia, a „Wesołe Pszczółki” i „Biedronki” wykazały się należytą powagą - zarówno podczas występu, jak i w czasie samego pasowania.

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor za przyjęcie do grona przedszkolnego najmłodszych dzieci. Pani Koordynator oraz Rodzicom jesteśmy wdzięczni za obecność.

Życzymy wszystkim dzieciom wielu sukcesów w roku przedszkolnym 2017/2018.