Odwiedziny przy żłóbku w Betlejem

Święta Bożego Narodzenia, to długo wyczekiwany przez nas wszystkich niezwykły, magiczny czas. W przedszkolu, nierozłącznie kojarzy się on nam z tradycją wystawiania Jesełek.

Ta piękna uroczystość odbyła się 14 grudnia i wprawiła wszystkich jej uczestników w świąteczny nastrój. Na scenie pojawili się zarówno aniołowie, pasterze jak i królowie, którzy odwiedzili świętą rodzinę przy żłobku i wspólnie z nią kolędowali. Przybyły również miesiące, które złożyły dary i pokłoniły się Jezusowi. Do wpólnego kolędowania włączyli się także nasi goście. Po występie, głos zabrała Pani Dyrektor, która życzyła wszystkim radosnych świąt, spędzonych w gronie najbliższych a następnie zaprosiła do wspólnego poczęstunku. Przedszkolaki wręczyły swoim rodzicom prezenty, które wcześniej przygotowały.

Życzymy aby świąteczny klimat, w który wprawili nas nasi mali aktorzy, pozostał w naszych sercach jak najdłużej.