Nocne wróżby andrzejkowe

25 listopada dzieci z grupy Lisków i Zielonych Żabek zebrały się w przedszkolu na andrzejkowym wróżeniu połączonym z nocowaniem.

Kolejną atrakcją dla przedszkolaków była pizza, na którą dzieci musiały zdobyć bon, przechodząc przez salę pełną laserów. Na koniec zaprosiliśmy wszystkich do kina nocnego, gdzie wspólnie na przygotowanych leżakach oglądaliśmy bajki.

Po wieczorze tak pełnym wrażeniem dzieci zmęczone, ale i szczęśliwe udały się na odpoczynek. A rano przywitały nas pięknym uśmiechem i pytaniem o kolejną taką wspólną noc. Mamy nadzieję, że te cudowne wspomnienia na długo zostaną w naszej pamięci.