II Konkurs Piosenki Regionalnej „Na ludową nutkę”

30 listopada odbył się II Konkurs Piosenki Regionalnej „Na ludową nutkę” oraz kiermasz Świąteczny „Dzieci - Dzieciom”. W konkursie udział wzięły Publiczne Przedszkola nr. 13, 85, 50 oraz 94 „Małego Księcia”. Celem konkursu była integracja środowiska lokalnego, przybliżenie tradycji regionalnych oraz gwary śląskiej. Dzieci z „Domowego Przedszkola” powitały gości tańcami „Stara babcia” i „Żabka i Szot”. Spotkaniu towarzyszyła miła atmosfera, było dużo dobrej zabawy i uśmiechu. Poziom konkursu był bardzo wyrównany, wszystkie dzieci otrzymały upominki, natomiast laureatem zostało Przedszkole nr 94 „Małego Księcia”. W tym roku dochód z kiermaszu „Dzieci – Dzieciom” zostanie przekazany dla dzieci z Hospicjum Cordis.

Zwycięzcom gratulujemy!