Saksofon w baśniowych zakątkach: Przygoda z Filharmonią Śląską w naszym przedszkolu!

Wspaniałe wieści z naszego przedszkola! Kolejny raz mieliśmy okazję gościć utalentowanych instrumentalistów z Filharmonii Śląskiej, którzy przynieśli ze sobą magiczną dawkę muzyki dla naszych najmłodszych.

Tym razem nasze spotkanie z muzyką było baśniowe. Muzycy przygotowali dla nas niezwykłą audycję pt. "Saksofon w baśniowych zakątkach". Było to muzyczne doświadczenie, które przeniosło dzieci w świat marzeń i fantazji.

Podczas tego wyjątkowego spotkania mieliśmy okazję nie tylko poznać bliżej fascynujący instrument, jakim jest saksofon, ale również delektować się pięknymi melodiami z naszych ulubionych bajek. Zachwyt dzieci i ich twarze pełne uśmiechu były najlepszą nagrodą dla artystów. Mamy nadzieję, że takie spotkania zasieją w najmłodszych bakcyla muzyki, chęć gry na instrumencie i rozbudzą wyobraźnię oraz kreatywność naszych przedszkolaków.

Dziękujemy serdecznie Filharmonii Śląskiej za niezapomniane chwile i niezwykłe doświadczenie muzyczne. Czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkania z tak utalentowanymi artystami!

POWRÓT