Dzień Rodziny w Domowym Przedszkolu

W naszych przedszkolnych grupach odbył się wyjątkowy Dzień Rodziny, pełen radości i wzruszeń.

Wiewiórki rozpoczęły swoje rodzinne spotkanie pokazem filmu, który przywołał wspomnienia z całego roku – od pierwszych dni, poprzez wycieczki, aż po wspólne zabawy i naukę. Następnie rodzice razem z dziećmi wzięli udział w warsztatach tworzenia breloków z koralików. To była wspaniała okazja do spędzenia czasu razem i rozwijania kreatywności. Każdy brelok stał się unikatową pamiątką tego niezapomnianego dnia.

Grupa „Liski” przygotowała dla swoich rodziców piękny występ, podczas którego zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i ruchowe. Dzieci wręczyły własnoręcznie przygotowane prezenty i złożyły rodzicom serdeczne życzenia. Po części oficjalnej nadszedł czas na słodki poczęstunek, wspólne zabawy i rozmowy.

W grupie „Sówki” po występie artystycznym i wręczeniu wyjątkowych prezentów nastał czas wyzwań i konkurencji. Dzieci dopingowały swoich rodziców podczas wielkiej zamiany ról! Tym razem to mamy przybijały gwoździe, a tatusiowie obierali jabłka. Dla wszystkich był to dzień wypełniony emocjami i uśmiechem.

Święto Rodziny to jedna z tych okazji, dzięki którym pielęgnujemy to, co najpiękniejsze – więzi i relacje z najważniejszymi dla nas osobami.