Dzień Rodzica

Uroczystość Dnia Mamy i Taty to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje. Tak też było u nas. Ten wyjątkowy dzień był pełen uśmiechu, wzruszeń i radości. Szczęśliwe i rozpromienione twarze naszych gości po raz kolejny dały wyraz temu, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone razem z dziećmi. Na tę okoliczność przedszkolaki przygotowały dla rodziców specjalny występ: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły, a wszystko to w towarzystwie czterech pór roku.

Po części artystycznej dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane drobne upominki, buziaki i życzenia z małych, wielkich serc płynące.
Po zakończeniu oficjalnej części wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, a dla najmłodszych przygotowaliśmy niespodzianki.

Mamy nadzieję, że dzień ten pozostanie na długo w pamięci rodziców i dzieci.