Dzień Dziecka na sportowo

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni w roku. Z wielką niecierpliwością czekają na niego wszystkie dzieci. Zawsze staramy się, by ten moment był naprawdę wyjątkowy i przyniósł naszym milusińskim mnóstwo uśmiechu.

W tym roku to wyjątkowe święto obchodziliśmy na sportowo. Oprócz tradycyjnego toru przeszkód, znalazło się kilka nietypowych konkurencji, które rozbawiły niejednego przedszkolaka. Dzieci zmierzyły się z przejściem przez lasery i ścigały się w płetwach przez wodę pełną rekinów. Było łowienie baloników siatką na motyle i tradycyjne połowy ryb. Nie zabrakło konkurencji zręcznościowych, wymagających precyzji naszych paluszków. Prawdziwym hitem okazała się gigantyczna sztanga, z którą zmierzył się każdy przedszkolak. Po tak aktywnych zabawach, w salach czekały na dzieci pyszne przekąski i oczywiście prezenty.

To był wspaniały dzień. Pełen radości, zabawy i śmiechu.