Dzień Dyni

28 października w naszym przedszkolu był dniem zupełnie wyjątkowym. Od rana w salach pojawiały się dzieci w niecodziennych strojach. I choć mogło się wydawać, że jesteśmy na balu strachów, to jednak dominował kolor pomarańczowy. Królową tego dnia była Dynia. Dynia, która nierozłącznie kojarzy się z Halloween. Tak też było i u nas.
Na dyniowym balu, wśród dyniowych dekoracji wesoło bawiły się zarówno dynie jak i czarownice, szkieletory, drakule oraz inne halloweenowe postacie. Nie brakowało dyniowych tańców i śmiesznych dyniowych konkurencji. A to wszystko w rytmie wesołej muzyki.
Po skończonej zabawie, na dzieci czekał poczęstunek i już ostatnie dyniowe zadanie w sali.
Ten dzień przyniósł wiele niezapomnianych wrażeń, a uśmiechnięte buzie dzieci były tego najlepszym dowodem.