Dzień Babci i Dziadka

17 lutego w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka.

Przedszkolaki z grupy trzy i czterolatków przygotowały dla gości piękny występ artystyczny, podczas którego prezentowały swoje zdolności: taneczne, muzyczne i aktorskie. Dzieci swym występem podziękowały babciom i dziadkom za ich miłość, opiekę i trud włożony w wychowanie. Niejednej babci i dziadkowi łezka zakręciła się w oku. Po części oficjalnej nasi wyjątkowi goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Na koniec tego specjalnego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki.

Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone z wnukami chwile .