Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to dla najmłodszych wyjątkowe święto. I nie wyobrażamy sobie przedszkola bez tej ważnej uroczystości.

Po długiej przerwie, podczas której nasi najbliżsi nie mogli gościć u nas, powróciliśmy do tradycyjnego świętowania w przedszkolu. W tym roku ten ważny dzień przypadł na okres ferii, dlatego zaprosiliśmy naszych Szanownych Gości w innych terminach.

Najstarsze grupy swoje spotkanie zaplanowały tuż po przerwie świątecznej i będąc jeszcze w klimacie świąt Bożego Narodzenia wystawiły jasełka. Nie zabrakło życzeń i piosenek dedykowanych naszym Gościom. Z kolei młodsze grupy ten ważny i wyjątkowy moment w kalendarzu świętowały po feriach. W repertuarze przygotowanym dla ukochanych Dziadków można było zobaczyć zarówno wiersze jak i piosenki a także przedstawienie o krasnoludkach, które przygotowywały się do Dnia Babci i Dziadka. Każde z tych spotkań pełne było miłości, radości i wzruszających chwil.

Mamy nadzieję, że wszyscy zapamiętamy te momenty na długo. Bo okazja do kolejnego spotkania już za rok.