Biedronki i Pszczółki świętują Dzień Babci i Dziadka

22 stycznia był dla naszych przedszkolaków dniem wyjątkowym. Od samego rana trwały przygotowania do uroczystości. Wszyscy byli podekscytowani, radośni i z niecierpliwością oczekiwali na najbliższych .

Kiedy wszystko było już gotowe, a zaproszeni goście zasiedli na widowni, rozpoczęło się przedstawienie. Nasi najmłodsi przygotowali wiele niespodzianek. Były wiersze, piosenki, ale największą radość sprawiły wszystkim tańce, w których to nasze przedszkolaki zamieniły się w dziadków i babcie. Było dużo śmiechu i wiele wzruszeń. Tradycyjne „Sto lat” zakończyło część oficjalną. Następnie dzieci wręczyły przygotowane prezenty i wszyscy wspólnie w cudownej atmosferze zasiedli do poczęstunku.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen śmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.