Bal karnawałowy w Domowym Przedszkolu

„W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi ,mali
zgromadzeni na tej sali.”

Tak było właśnie u Nas, w Domowym Przedszkolu, kiedy to w piątek 17 lutego, zarówno dzieci jak i ich Panie wcieliły się w różne postaci bajkowe i nie tylko. Na balu pojawiły się w królewny, księżniczki, policjanci był nawet kaczor, klaun, Batman, pirat i mnóstwo innych ciekawych postaci.

Wszystkie one, zarówno duże jak i małe świetnie bawiły się, uczestnicząc we wspólnych grach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała wszystkich do tańca.

Wspólna zabawa przyniosła wszystkim uczestnikom, zarówno tym małym jak i tym dużym, wiele radości, wywołując uśmiech na twarzach każdego. Kiedy dobiegła końca, dzieci z żalem opuszczały balową salę. Ten kolorowy, pełen atrakcji dzień na długo pozostanie w naszej pamięci jako kolejne piękne wspomnienia.