Bal Karnawałowy 2020.

13 lutego w naszym przedszkolu miał miejsce bajeczny bal karnawałowy. W zabawie wzięły udział również dzieci z oddziału międzynarodowego. Mieliśmy okazję wspólnie podróżować karnawałowym pociągiem przez różne państwa i kontynenty. Wyruszyliśmy z Warszawy, by po chwili znaleźć się w ogromnej Rosji, a potem w Grecji mieliśmy okazję zatańczyć sirtaki, a w Rio de Janeiro gorącą sambę. Zabawy i śmiechu było co niemiara. Na swojej drodze spotkaliśmy mnóstwo barwnych postaci z bajek, komiksowych bohaterów, księżniczek i czarodziejów, którzy zaprezentowali nam swoje umiejętności taneczne, spryt i fantazję. W czasie przerwy dzieci mogły nieco odsapnąć i skusić się na słodki poczęstunek. Mieliśmy także okazję zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Jednak co dobre szybko się kończy i po wspaniałych, głośnych harcach wróciliśmy do naszych sal pełni wrażeń i pięknych wspomnień...