Zapraszamy na dzień otwarty Domowego Przedszkola

Już 17 marca Domowe Przedszkole otwiera swoje drzwi dla wszystkich zainteresowanych powierzeniem edukacji swoich dzieci nowoczesnej, kameralnej i bezpiecznej Placówce. Zapraszamy Państwa, oczywiście wraz z dziećmi, na nasz dzień otwarty!

A oto co przygotowaliśmy dla Państwa:

• Już o 9.30 powitamy Państwa w murach naszego Przedszkola i od razu zaprosimy na zajęcia pokazowe.
  • O 9.35 będą Państwo mogli zobaczyć, jak uczymy się angielskiego w grupie 0.
  • Już o 9.55, również w grupie 0. będą Państwo mieli okazję przyjrzeć się zajęciom z informatyki.
  • O 10.10 nauczycielka grupy pięciolatków zaprezentuje Państwu, jak prowadzimy w naszym Przedszkolu zajęcia kulinarne.
  • O 10.30 Pani Aleksandra Gąsiorczyk wraz z grupą dzieci czteroletnich zapraszają Państwa na zajęcia z rytmiki.
  • A zaraz po „rytmice”, o 10.45 grupa trzylatków wraz ze swoją wychowawczynią zaprezentują Państwu, jak prowadzimy zajęcia sensoryczne.
  • O 11.00 zaprosimy Państwa dzieci do udziału w przygotowanych dla nich grach i zabawach, a Państwa na spotkanie z naszą Panią Dyrektor, logopedą i psychologiem.

Spotykamy się już 17 marca w murach Domowego Przedszkola, w Katowicach, przy ul. W. Witosa 23.

Zainteresowanych Rodziców uprzejmie prosimy o uprzednie potwierdzenie obecności telefonicznie w sekretariacie, pod numerem 32 254 91 94.

Zapraszamy Państwa serdecznie!