Wigilii czas

22 grudnia obchodziliśmy w naszym przedszkolu jeden z najpiękniejszych dni w roku – Wigilię Bożego Narodzenia.

O wyznaczonej godzinie w sali Wiewiórek zebrały się wszystkie dzieci wraz na nauczycielami. Nasze spotkanie rozpoczęło się od wysłuchania opowieści o losach wyjątkowej rodziny w miasteczku Betlejem. Następnie przedszkolaki wraz z wychowawcami podzieliły się opłatkiem składając sobie świąteczne życzenia. Wyjątkowym momentem była wspólna wigilia przy pięknie przystrojonych stołach oraz śpiewanie kolęd. Oczywiście nie zabrakło prezentów pod choinką, które dzieci znalazły w swoich salach.

Czas upłynął w bardzo miłej i serdecznej atmosferze, wywołując radość i uśmiech na twarzach dzieci. Wszyscy poczuli zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia.