Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka to niezwykłe wydarzenie, które miało miejsce w naszym przedszkolu 20 października 2023 roku. Cała uroczystość była pełna radości, emocji i wzruszeń. W tym dniu sala przedszkolna “Wiewiórek” przemieniła się w artystyczną krainę niekończących się pomysłów i kolorów. Na scenie dzieci zaprezentowały swoje talenty, śpiewając piosenki i recytując wiersze.

Następnie odbył się oficjalny akt pasowania, którego dokonała Pani Dyrektor Jolanta Kałuża, kładąc wielki ołówek na ramieniu każdego dziecka. Dzieci otrzymały dyplomy i odznaki, co wywołało u nich ogromne poczucie dumy. Pasowanie na przedszkolaka to wydarzenie, które na zawsze pozostanie w naszej pamięci. To symboliczny moment, w którym dzieci wkroczyły w nowy etap swojego życia, pełen nauki i zabawy, a  my cieszymy się, że rodzice mogli być świadkami ich pierwszych kroków w niezależności.