Nocowanie z okazji Dnia Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia to święto dobrze znane wszystkim przedszkolakom. Tego dnia w salach pojawiają się najróżniejsze przytulanki, które są dla naszych najmłodszych najukochańszym przyjacielem. Takim na dobre i na złe.

W tym roku nasi zerówkowicze obchodzili ten dzień w wyjątkowy sposób. Wraz ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi spędzili nie tylko dzień, ale i noc w przedszkolu. Wszystko zaczęło się od uroczystej przysięgi i zatwierdzenia ślubowania odbitym palcem. Potem już była tylko dobra zabawa. Wspólne tańce i zabawy chustą oraz misiowe konkurencje. Dzieci wykonały również misiowego balonika. Na koniec wraz ze swoimi przytulankami poszukiwały bonów na smaczną niespodziankę. A kiedy zaczęło już wszystkim burczeć w brzuszkach, zjawiła się pyszna pizza, którą wszyscy ze smakiem zjedli. W końcu przyszedł czas na nocne kino. W sali pojawiły się leżaki, a dzieci ochoczo przygotowały się do odpoczynku. Noc minęła bardzo szybko, a rano wszyscy obudzili się w dobrych humorach.

To było naprawdę wyjątkowe wydarzenie. Jaka szkoda, że za rok już się nie powtórzy.

A może w szkole też tak będziemy świętować Dzień Pluszowego Misia?