JASEŁKA W DOMOWYM PRZEDSZKOLU

Okres Bożego Narodzenia to niewątpliwe czas wyjątkowy, pełen radości, nadziei, ale również spotkań w gronie najbliższych. W przeżywaniu tych niezwykłych świąt pomaga pielęgnowanie tradycji związanych z ich obchodzeniem.

Pielęgnując tradycję przedszkola, nasze przedszkolaki zaprosiły swoich rodziców i wystawiły widowiskowe przedstawienie jasełkowe. Grupy sówek i żabek zgodnie z tradycją miały zaszczyt zaprezentować się na dużej scenie, w pięknej świątecznej scenografii.

Natomiast nasze najmłodsze przedszkolaki dla swoich zgromadzonych w przedszkolu gości zaprezentowały się w świątecznym repertuarze.Ten wyjątkowy nastrój podkreśliły piękne stroje dzieci i bożonarodzeniowe dekoracje. Nasze przedszkolaki na moment przestały być dziećmi i stały się aniołkami, pasterzami, królami i pięknymi porami roku. Mali artyści z wielkim zaangażowaniem odegrali swoje role, prezentując nie tylko umiejętności recytatorskie, ale i wokalne, ponieważ całemu przedstawieniu towarzyszyły piękne świąteczne piosenki i kolędy, które dopełniały świątecznej atmosfery.

Wszystkim naszym aktorom, tym młodszym jak i starszym należą się ogromne pochwały za zaangażowanie i trud włożony w przygotowania, które zaowocowały wspaniałą świąteczną atmosferą i podbiły serca całej widowni.