Jasełka w Domowym Przedszkolu

Grudniowa piękna noc

z kolędą przyszła do nas,

grudniowa piękna noc

przez ludzi wymarzona.

13 grudnia w Domowym Przedszkolu odbyły się Bożonarodzeniowe Jasełka przygotowane przez przedszkolaków. Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały tak uroczysty występ.

Jak powszechnie wiadomo, Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują ich nadejścia. W przedszkolu okres poprzedzający ten magiczny czas jest niezwykle pracowity. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowywały Jasełka. Najmłodsi zaprezentowali się w świątecznym repertuarze a starsze przedszkolaki przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną kolędami i pastorałkami. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Po przedstawieniu dzieci wręczyły świąteczne niespodzianki i wszyscy razem usiedli do wspólnego poczęstunku.

Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy i piękny występ. Zaprezentowane wiersze, kolędy, dekoracje oraz wzajemne życzenia, które zakończyły spotkanie, pozwoliły wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła, radości i bliskości.